Godziny pracy

Pn-Pt       7:00 — 21:00
Sb-Nd      7:00 — 16:00

Szkło hartowane

Szkło hartowane - jakie są zalety?

Pojawienie się nowych materiałów o wyjątkowych właściwościach spełnia nowe wymagania w nowoczesnym budownictwie. Szkło hartowane stało się jednym z takich pięknych, przezroczystych, eleganckich i jednocześnie bardzo niezawodnych materiałów konstrukcyjnych. Jest umieszczany w wielu różnych konstrukcjach szklanych.

Szkło hartowane do kuchni — produkty szklane do kuchni często podlegają podwyższonym wymaganiom, ponieważ ich środowisko pracy jest dość agresywne, co przyczynia się do szybkiego zużycia i starzenia się materiałów.

Montaż szkła hartowanego w kuchni nie ogranicza się tylko do szklanych fartuchów, może to być blat barowy, stół jadalny, gabloty na naczynia, całoszklane szafki na zawiasach i wiele więcej.

Również szkło hartowane do łazienki może być stosowane w wielu pozycjach i doskonale sprawdza się również w agresywnych warunkach użytkowania takich jak para, wilgoć, twarda woda.

Szkło hartowane na wymiar -od dawna wiadomo, że szkło hartowane przechodzi wszystkie niezbędne etapy obróbki zanim zostanie hartowane, dlatego też ze względu na właściwości fizyczne i proces produkcji szkło hartowane jest wykonywane na wymiar i nic więcej.

Szkło hartowane cena — zależy od wielkości ilości nacięć i otworów, ilości obrabianych krawędzi i jest indywidualna dla każdego produktu.

Jeśli chcesz zamówić szkło hartowane lub obliczyć koszt szkła hartowanego według swoich parametrów, wystarczy zadzwonić na nasz numer telefonu wskazany w kontaktach lub wypełnić formularz zamówienia lub wysłać e-mail na adres e-mail również wskazany w kontaktach.