Godziny pracy

Pn-Pt       7:00 — 21:00
Sb-Nd      7:00 — 16:00

Lustra na ścianę

Największe przewagi lustra na ścianę

Ściana z luster to kreatywny element dekoracyjny wymyślony we Francji. Sprawia, że ​​pomieszczenie jest wizualnie przestrzenne i większe. W przeciwieństwie do tradycyjnego grawerowanego lustra panel składa się z wielu segmentów. W tym przypadku każdy pojedynczy segment jest oddzielony. Elementy lustrzane zastosowane w panelu mogą mieć ten sam kształt lub mogą różnić się rozmiarem, kształtem lub kolorem — Lustra rombowe oraz prostokątny.

Ściana luster do pełna nie zmienia swoich właściwości fizycznych pod wpływem jakichkolwiek substancji chemicznych . Ponadto nie topi się i nie zapada się pod wpływem ekstremalnych temperatur. Temperatura topnienia luster jest niezwykle wysoka, a taki materiał może stać się bezużyteczny tylko w przypadku poważnego pożaru. Nie wspomaga jednak spalania, tj. uważane sa odporne na cieplo.

Lustrzana powierzchnia w wnętrzu

Lustrzana powierzchnia wygląda korzystnie w prawie każdym wnętrzu. Wnosi do pokoju poczucie luksusu i bogactwa. Dotyczy to również mieszkań o skromnym wyposażeniu. Panel wykonany z kawałków posrebrzanych luster może nawet ozdobić pokój w akademiku, jeśli zostanie prawidłowo umieszczony. Lustrzana ściana w salonie to wyjątkowy luksus.

Istnieje wiele opcji zastosowania panelu lustrzanego we wnętrzu mieszkania lub domu prywatnego. Można go umieścić w pokoju zamiast tradycyjnego lustra, ściana z luster w salonie. Zwykle w takim panelu nie ma zniekształcenia obrazu i dobrze odbija światło, dzięki czemu radzi sobie z funkcją lustra. Czasami podobny element dekoracyjny służy jako rama lub dekoracja zwykłego lustra.

Również montaż ściany z luster może nie tylko ozdobić pomieszczenie, ale także podkreślić oryginalność lub oryginalność wnętrza. Często kładzie się na to nacisk. Te. panel umieszcza się pośrodku ściany tak, aby wyróżniał się na tle tapety lub tynku w dowolnym kolorze. Co więcej, do wnętrz klasycznych elementy lustrzane są specjalnie postarzane, a dla nowoczesnych stylów wzorniczych można je pomalować na niewyobrażalne kwaśne kolory. Możesz wybrać kolor lustra i szklanej powierzchni, koncentrując się na odcieniu, w jakim pomalowane są ściany w pomieszczeniu.

Aby zamówić lustra ścienne wystarczy zadzwonić na nasz numer telefonu wskazany w kontaktach, wypełnić formularz zamówienia lub wysłać e-mail na adres e-mail wskazany również w kontaktach.