Godziny pracy

Pn-Pt       7:00 — 21:00
Sb-Nd      7:00 — 16:00

Lacobel

Co należy wiedzieć o szkle lacobel przed decyzją

Szkło lacobel lub Szkło lakierowane Lacobel to szkło jednostronnie malowane w warunkach masowej produkcji. Jaka jest różnica między szkłem lacobel a szkłem malowanym — w przypadku, gdy lacobel i szkło jest już gotowe i surowe, po obróbce nie jest możliwe jego późniejsze utwardzenie, aw przypadku szkła lub lakobelu barwionego w warunkach naszej produkcji możemy otrzymać szkło hartowane, ale również barwione jednostronnie lub dwustronnie.

Również w przypadku lacobelu surowego, czyli lakierowanego lakobelu, możemy zamówić tylko szkło o grubości 4 mm. Jeżeli chcą Państwo zamówić szkło o innej grubości, nazwiemy to szkłem lakierowanym i hartowanym. Hartowanie odbywa się ponownie na życzenie klienta. Możliwość barwienia szkła według międzynarodowego systemu kolorów RAL.

Gdzie można zastosować szkło lakierowane lub lacobel do dekoracji wnętrz lokali?

Kolorowe szkło idealnie nadaje się do pomieszczeń takich jak łazienki i kuchnie, a także może być zastosowany w każdym pomieszczeniu według Twojego projektu. Najczęściej montuje się je jako ścianki robocze nad blatami kuchennymi, a przykładów zastosowania szkła lacobel w łazienkach jest wiele. Za jego pomocą możesz od razu nadać określony kolor, którego potrzebujesz, jest bardzo wygodny w użyciu i obsłudze oraz jest znacznie tańszy niż niektóre materiały wykończeniowe do tych powierzchni.

KOLOR Z PALETY:

Podaj numer przy zamówieniu

JAK ZAMÓWIĆ SZKŁO LACOBEL

Lacobel Kraków, montaż szkła Lacobel, lacobel do kuchni, szkło lacobel cena, szafa ze szkłem lacobel, lacobel do łazienki — jeśli jesteś zainteresowany jednym z tych stanowisk, skorzystaj z tych linków lub skontaktuj się z nami pod wskazanymi kontaktami na naszej stronie internetowej, a my dokonamy dla Ciebie bezpłatnej kalkulacji Twojego zamówienia.

Realizacje

gl-1
gl-4
gl-3
gl-2