Godziny pracy

Pn-Pt       7:00 — 21:00
Sb-Nd      7:00 — 16:00

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe na wymiar są otwarte i zamknięte

Projektowaniu i montażu szklanych kabin prysznicowych należy zwrócić szczególną uwagę — jednego z głównych filarów naszej działalności.
W przeciwieństwie do otwartej, zamknięta kabina prysznicowa ma cztery ściany obwodowe i jest nazywana kabiną prysznicową lub prysznice łazienkowe. Zaletą kabin zamkniętych jest to, że skropliny nie przedostają się do łazienki, co oznacza, że ​​problem przecieków został rozwiązany.
Taka konstrukcja pozwala na zainstalowanie dodatkowych opcji od góry, takich jak konewka, oświetlenie czy elementy dekoracyjne.

Główną zaletą gotowych kabin jest duży asortyment kabin prysznicowych europejskich producentów w różnych kategoriach cenowych, od klasy ekonomicznej po ekskluzywne drogie serie, różniące się kształtem i wielkością — ale jest jeden problem z gotowymi kabinami prysznicowymi — mają one standardowe rozmiary i wzory.

Kabiny prysznicowe na wymiar to rozwiązanie dla niestandardowych sytuacji, które często spotyka się we współczesnej architekturze.

Kabiny natryskowe przyścienne bez brodzika — to praktyczne wyposażenie dla nowoczesne kabiny prysznicowe. Uszczelka z silikonu zamontowana na dolnej krawędzi drzwi zapobiega rozlewaniu się wody na posadzkę łazienki.

Jak zamówić kabinę prysznicową na wymiar?

Jeśli interesują Cię kabiny prysznicowe na zamówienie w Krakowie i Małopolsce, kabina prysznicowa na wymiar cena albo kabiny prysznicowe ceny — kliknij link, a na naszej stronie znajdziesz niezbędne informacje wstępne na temat niektórych projektów kabin prysznicowych. Chcąc zamówić pomiar kabiny wystarczy zadzwonić na nasz numer telefonu wskazany w kontaktach lub wypełnić formularz zamówienia lub wysłać e-mail na adres e-mail wskazany również w kontaktach.

Kalkulacja kabiny prysznicowej jest bezpłatna i nie wymaga żadnych zobowiązań.