Godziny pracy

Pn-Pt       7:00 — 21:00
Sb-Nd      7:00 — 16:00

Grafika na szkle

Grafika na szkle, wydruk na szkle, druk na szkle

Dowiedzmy się, co to jest!

Jeśli mówimy o grafice na szkle, mamy na myśli dowolny rysunek według Twojego projektu lub zdjęcia, które znajdziesz w Internecie. Jest wiele serwisów z gotowymi zdjęciami do druku, w naszym przypadku oferujemy usługi obróbki zdjęć do druku wysokiej jakości, a także zupełnie inną jakość druku.

Produkcja wyrobów barwionych w pełnym kolorze dzieli się na kilka rodzajów — jest to druk ultrafioletowy (UV) oraz druk ceramiczny, nasza produkcja zajmuje się produkcją druku ceramicznego, gdyż jest to jeden z najwyższej jakości i najtrwalszych produktów.

Gdzie może się przydać grafika na szkle?

Nadruki na szkle pozwalają ożywić najbardziej niewyobrażalne obrazy i zdjęcia zgodnie z Twoim projektem. Szkło z grafiką do kuchni jak i nadruki na szkło z grafiką do łazienki bardzo dobrze wpasowują się we wnętrze, pozwalają na stworzenie określonego projektu dopasowującego się do Twoich kolorów a także są praktyczne i trwałe.

Montaż szkła z grafiką w Krakowie i Małopolsce nie stanowi problemu!

Jeśli jesteś zainteresowany — Szkło z grafiką Kraków, Montaż szkła z grafiką w Krakowie i Małopolsce, druk na szkle cena — zadzwoń pod numery telefonów wskazane na naszej stronie lub napisz odpowiedni list na wskazany adres e-mail, i my jak najszybciej zapewnimy bezpłatną kalkulację.