Godziny pracy

Pn-Pt       7:00 — 21:00
Sb-Nd      7:00 — 16:00

Drzwi szklane na wymiar

Drzwi szklane na wymiar

Możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania umożliwia stworzenie udanego dekoracyjnego wypełnienia pomieszczenia. Uniwersalne rozwiązanie — Szklane drzwi przesuwne na wymiar.

Dziś popularność szklanych drzwi przesuwnych szybko rośnie, ich cena w w naszej firmie jest akceptowalna.

Proponujemy szklane drzwi do łazienki, drzwi przesuwne do pokoju, drzwi przesuwne do szafy, drzwi wewnętrzne przesuwne które są w stanie idealnie wpasować się we wnętrze kawalerki, oraz i duże pomieszczenia oddzielając różne funkcjonalne przestrzenie.

Są ucieleśnieniem najlepszych pomysłów projektantów wnętrz. Przy pomocy takich konstrukcji możliwe jest racjonalne wykorzystanie powierzchni lokalu mieszkalnego lub niemieszkalnego.

Konstrukcja przesuwnych drzwi szklanych jest bardzo prosta i składa się z prowadnic (torów), po których poruszają się wózki, do których przymocowane jest skrzydło drzwi. Lustrzane drzwi przesuwne do szafy, są często używane.

Montaż drzwi przesuwnych — system drzwi przesuwnych może być montowany do ściany, do sufitu lub ukryty w ścianie. Aby zapobiec drganiom skrzydła drzwi w rogach drzwi, montuje się niepozorne prowadnice drzwi. Mechanizmy prowadzące są dwojakiego rodzaju:

Otwarta — prowadnica z rolkami, nie posiada zewnętrznych elementów dekoracyjnych, które ją ukrywają;

Zamknięta — szyna i wózki zamykane są elementami dekoracyjnymi, ta opcja jest dokładniejsza i przyjemniejsza dla oka.

Ze względu na rodzaj wykonania szklane drzwi przesuwne dzielimy na:

Drzwi jednoskrzydłowe — w tej konstrukcji skrzydło odsuwane zajmuje całe drzwi;

Drzwi jednoskrzydłowe z jednym fragmentem bocznym — stosowane przy szerokich otworach, tylko jedno skrzydło odsuwa się, drugie jest w bezruchu;

Drzwi jednoskrzydłowe z dwoma fragmentami bocznymi — stosowane przy szerokich otworach, tylko jedno skrzydło odsuwa się, fragmenty boczne są nieruchome;

Drzwi dwuskrzydłowe — każde ze skrzydeł otwiera się osobno, istnieje możliwość zamontowania mechanizmu synchronicznego otwierania obu skrzydeł (pociągając jedno ze skrzydeł otworzysz oboje drzwi);

Drzwi dwuskrzydłowe z fragmentami bocznymi — stosowane przy szerokich otworach, skrzydła przesuwają się na stałe fragmenty boczne.

Teleskopowe szklane drzwi przesuwne to jedno z najlepszych rozwiązań w przypadku bardzo szerokich otworów, które muszą być całkowicie otwarte. W przypadku schematu jednostronnego dwa skrzydła odchodzą w jedną stronę, w przypadku dwustronnego skrzydła przesuwają się parami (2 w lewo, 2 w prawo).

Zamów idealne drzwi przesuwne w Krakowie i Małopolsce!