Godziny pracy

Pn-Pt       7:00 — 21:00
Sb-Nd      7:00 — 16:00

Daszki szklane

Daszki szklane

Daszki szklane — istnieje wiele opcji wykonania szklanego daszka. Nasze możliwości i Państwa życzenia wyrażone w projekcie są w stanie nadać daszkowi i budynkowi wraz z nim niepowtarzalny design, który wyróżnia go na tle innych. Czy chcesz daszek szklany na cięgnach albo na odciągach, to jest dość prosty — skontaktuj się z nami, a udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Istnieją również daszki metalowe z wypełnieniem szklanym i wspornikami. Oczywiście takie daszki różnią się od poprzedniego typu jedynie masywnymi mocowaniami, które teraz składają się z metalowych podpór mocowanych do podłogi. Najczęściej tego typu daszki szklane stosuje się, gdy mocowanie do ścian budynku jest albo trudne, albo wręcz niemożliwe z jakiegoś powodu.

Wytrzymałość jest najważniejszym czynnikiem, ponieważ przypomnijmy sobie, że w tym przypadku konstrukcja metalowa jest konstrukcją nośną. W razie potrzeby ten rodzaj szklanego zadaszenia może być wsparty belkami.

Jedno z głównych pytań architekta i właściciela. Gdzie umieścić daszek ze szkła hartowanego? Szklany dach lub można zainstalować w różnych częściach domu. Rozważ wszystkie opcje i ich cechy konstrukcyjne…

Daszek jako część holu wejściowego. W takich przypadkach powierzchnia czaszy jest zwykle niewielka. Dlatego nie są wymagane żadne podpory. Tutaj możesz dodać oświetlenie lub lekkie eleganckie oprawy.

Zadaszenie nad tarasem lub nad werandą. Taka konstrukcja mocowana jest do ściany, przedłuża dach i wymaga dodatkowych słupów. Zdobią je artystyczne odkuwki i skręcone doniczki.

Schronisko dla samochodów. Dla wygody takie daszki często mają podpory tylko z jednej strony i mocną ramę. Wymaga to dużej ilości betonu, ale zwalnia dużo miejsca.

Dach do altany może być wykonany w formie kopuły. Wsparty jest na słupkach bocznych lub na kolumnie centralnej. Świetnie będą się tu prezentować witraże.

Montaż daszków szklanych — nawet doświadczonym konstruktorom zalecamy powierzenie tego zadania specjalistom. Praca ze szkłem wymaga doświadczenia i specjalnych umiejętności.

Szklo — M świadczy usługi w zakresie usługi montażu daszków szklanych na terenie Krakowa i Małopolski z wyjazdem na pomiary metodą wstępnej kalkulacji.

Szklany daszek nad wejściem cena — odpowiemy na to pytanie w dogodny dla Ciebie sposób!