Godziny pracy

Pn-Pt       7:00 — 21:00
Sb-Nd      7:00 — 16:00

Balustrady ze szkła

Nasza firma oferuje Państwu Balustrady szklane - Kraków i cała Małopolska – to jest niezbędną częścią i nieodłącznym atrybutem we współczesnym świeci

Balustrady ze szkła oraz barierka szklana są dość powszechne w nowoczesnym projektowaniu budynków, stanowią integralną część zabezpieczenia, aw przypadku kedy balustrady całoszklane, dodają przestrzeni i wizualnie nie utrudniają ruchu.

Jeśli mówimy o bezpieczeństwie i materiałach, z których wykonane są szyba do balustrady albo szkło do balustrad, to w naszym przypadku zajmujemy się produkcją wyłącznie bezpiecznych i certyfikowanych produktów. Oznacza to, że nasze balustrady szklane wykonane są zgodnie ze wszystkimi normami, a zatem są laminowane i bezpieczne ze znakiem jakości i hartowania. Nowoczesne balustrady szklane mogą.

Nowoczesne balustrady szklane mogą się powtarzać i przybierać dowolne kształty, a także mieć inne wypełnienie podczas laminowania — nietypowe wzory i dowolna grubość szkła, może to być 2, 3, 4 lub więcej szkieł połączonych ze sobą folią termiczną.

Szklane balustrady

Szklane balustrady schodówe idealnie pasują do nowoczesnego wnętrza, gdy nie trzeba wizualnie ograniczać przestrzeni, ale zabezpieczyć ruch schodów.

Wewnętrzne i zewnętrzne balustrady schodowe mogą być również wykonane z litego szkła lub określonych segmentów, które pozwolą na stworzenie wymaganej konfiguracji i długości.

Montaż balustrad schodowych ze szkła wymaga specjalnego podejścia i doświadczenia. Nasi pracownicy wykonują montaż balustrad schodowych oraz barierka szklana na schody zgodnie z niezbędnymi specyfikacjami technicznym i oraz są bezpieczne i trwałe w eksploatacji.

Interesuje Cię?

Montaż balustrad szklanych w Krakowie i Małopolsce lub tylko balustrady szklanej cena zawsze możesz zadzwonić i skontaktować się z nami pod numerem telefonu wskazanym na stronie lub wypełnij formularz i wyślij e-mail.