Godziny pracy

Pn-Pt       7:00 — 21:00
Sb-Nd      7:00 — 16:00

Balkonowe barierki szklane

zalety balustrad balkonowych szklanych

Nowoczesne balustrady balkonowe to balustrady szklane wykonane głównie ze szkła laminowanego o grubości min. 10 mm.

Podobnie jak w przypadku balkonów francuskich, dla bezpieczeństwa użytkowania tych produktów z reguły stosuje się szkło laminowane.

Laminowane balkonowe barierki szklane ma szereg zalet w porównaniu ze zwykłym szkłem hartowanym, a mianowicie w momencie przypadkowego rozbicia szkła, które w zasadzie bardzo trudno jest wykonać szkło laminowane nie kruszy się na drobne kawałki i zachowuje swój kształt, a etui ze szkła hartowanego rozpada się na małe kawałki i może zaszkodzić innym.

Szkło do balustrad balkonowych — zastanawialiśmy się już, czym jest szkło laminowane i rozumiemy, że w przypadku balustrad stosujemy tylko szkło hartowane, ponieważ wytrzymuje ono wielokrotnie większe obciążenia niż zwykłe szkło wilgotne.

Montaż balustrad balkonowych w Krakowie i Małopolsce — jest to rodzaj działalności, który wykonujemy wraz z innymi usługami, ale szczególnie uważamy na tę instalację, ponieważ wymaga ona specjalnego podejścia, ponieważ wiąże się z bezpieczeństwem i standardami pracy w warunkach instalacyjnych, stosowane są tylko certyfikowane produkty do których jest gwarancja na 10 lat.

Balkon szklany może być wykonany zarówno ze szkła przezroczystego, jak i matowego, również szkło balkonowe może być barwione lub według określonego wzoru Zgodnie z Państwa specyfikacją lub możemy zaproponować własne pomysły.